З наступного року Чаплинська телерадіовежа мовитиме на Крим

Минулого тижня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський та в. о. генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Олександр Богданов здійснили огляд Чаплинської телерадіовежі , початок відновлення якої заплановано на найближчий час.

Таким чином вони підтвердили свої наміри про відновлення українського телерадіомовлення на прикордонних територіях, зокрема на Херсонщині. Про це було оголошено на брифінгу для представників ЗМІ, що відбувся в Херсонській облдержадміністрації 15 грудня.

З наступного року Чаплинська телерадіовежа мовитиме на Крим
Телерадіовежу в Чаплинському районі керівництво Херсонської області добудовуватиме спільними зусиллями з Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. За словами в . о. обов’язки гендиректора Концерну РРТ Олександра Богданова, вежу планується підняти з 93 до 133 метрів. Усі відповідні юридичні процедури здійснено, визначено підрядника. Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим.

«Дуже цікавий проект. Закінчити його ми маємо до травня 2018 року. Металоконстуркції для будівництва та спорудження вежі вже готові . Для нас важливо, щоб українське слово чули наші співвітчизники з тимчасово окупованої території Криму і на слова «Слава Україні!» рефлексивно відповідали «Героям слава!», — наголосив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
«Сьогодні було символічно відкрито нову фазу розвитку українського телерадіомовлення на півдні Херсонської області і на територію Криму Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб українське мовлення на територію Криму у 2018 році здійснювалося вже з двох веж — Чонгарської і Чаплинської. Сьогодні», — підсумував член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *