З початком весни в області 7 разів горів очерет і суха трава

1 березня на території області зареєстровано 7 випадків пожеж і загорянь на відкритих територіях. Пожежі в екосистемах сталися у чотирьох районах області. Найкритичніша ситуація спостерігалася у м.Гола Пристань. Вогнеборцям довелося відбивати полум’я від човнової станції на площі 0,4 га. На щастя, все обійшлося без травмувань і збитків.

Тричі виїжджали на ліквідацію загоряння сухостою та очерету співробітники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району. У різний час були зафіксовані займання у селах Праві Саги, Козачі Лагері і Великі Копані. Крім названих підрозділів, потрудитися довелося і рятувальникам Корабельного і Скадовського районів. Загалом в області вигорів очерет і суха трава на загальній площі понад 1,5 га.

2.jpg

У регіоні встановлюється сонячна і суха погода, а відтак складаються сприятливі умови для загорянь через необережне поводження з вогнем. Основною причиною таких пожеж, як правило, є людська недбалість при користуванні відкритим вогнем. Тож, Служба порятунку звертається до громадян, які збираються на відпочинок на природу чи наводити лад на власних присадибних ділянках і подвір’ях, бути більш уважними і дбайливими.

Адже статистика свідчить про непоодинокі випадки, коли від сухостою займалися очерет і навіть людські помешкання. Тому варто не забувати про те, що біду легше попередити, ніж ліквідовувати наслідки чиєїсь злочинної недбалості і нехтування правилами пожежної безпеки в екосистемах.

3.jpg 5.jpg

 

Джерело: ДСНС у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *