За бюджетні кошти віце-губернатор Рищук будує дорогу до своєї нерухомості

Сьогодні ми вже інформували, про те що в Херсонській ОДА розповіли про розподіл коштів місцевого дорожнього фонду. Одна із ділянок, яка буде ремонтуватися називається так – «Білoзeрcький рaйoн дoрoгa, Кізoмиc – Піoнeр тaбір (400 кв/м)».

Начеб то, якщо дивитися на написане, все правильно – ремонтується дорога до піонерського табору, щоб діти могли комфортно і безпечно його дістатися.

Але, є одне велике «АЛЕ» — піонерського табору там вже нема. Пояснюємо — мова йде про колишній піонерський табір «Фрегат», який знаходився на балансі Херсонського морського торгівельного порту і який навесні цього року ФДМУ у Херсонській області був проданий, по неофіційній інформації, бізнес-структурам заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука.

Пан Рищук більше відомий для мешканців області не як чиновник, а як екс-депутат Каховської районної ради від партії Регіонів і власник кінського клубу у с. Праві Саги «Гран При». Наразі Є. Рищук, з 2015 року, також депутат, тільки вже обласної ради і також від провладної партії – але вже тільки від «БПП «Солідарність». Основою бізнесу Рищука є концерн «Укравіт», який займається виробництвом добрив та засобів захисту рослин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «РИЩУК ПОГРОЖУЄ ДЕПУТАТАМ ОЛЕШКІВСЬКОЇ РАЙРАДИ»

Але ж повертаємося до табору і дороги. Після зміни власника, як нам розповіли анонімно, нове керівництво підприємства не отримувало необхідної щорічної документації для функціонування оздоровчого закладу для дітей – допуск Держсповветслужби та дозвіл на функціонування пляжної зони від ДСНС.

Чому ? Тому що їм ці документи не потрібні, так як дитячого оздоровчого закладу там більше не буде, більш того — діяльність його призупинена. Як розповідають місцеві, старі будівлі будуть знесені і на їх місці буде побудована нова елітна база відпочинку з конями від пана Рищука. Тобто від піонер табору там лише слова у назві, а скоро не буде і у назві.

Може ця дорога проходить до осель мешканців с. Кизомис і все одно необхідна селу ? Категорічно ні, адже «табір» знаходиться саме за селом і дорога до нього лежить через відризок звичайного поля і веде лище до нього. Місцеві там не ходять і не їздять.

Тож ми бачимо звичайну корупцію від заступника голови ХОДА пана Євгена Рищука, який виділяє державні кошти на ремонт дороги, яка веде лише, підкреслюємо – лише, до його майбутнього маєтку.

Треба зауважити, що це не єдиний приклад «інвестиційної» діяльності Рищука за народні кошти.

P.S.До речі, це єдина «дорога» у Білозерському районі яка буде будуватися за рахунок місцевого дорожного фонду.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *