За хабар затримано митника

Прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко заявив на своій сторінці у соціальній мережі про документування факту отримання неправомірної вигоди державним інспектором Херсонської митниці ДФС України за незаконне переміщення через митний кордон України —

«Задокументовано факт отримання неправомірної вигоди державним інспектором Херсонської митниці ДФС України за незаконне переміщення через митний кордон України 106000 рублів РФ.

Так, слідчим відділом прокуратури області проводиться досудове слідство у кримінальному провадженні за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою ВМО «Чонгар» МП «Херсон-Центральний» від громадянина України. Встановлено, що 12.07.2016, державний інспектор Херсонської митниці ДФС України, знаходячись на добовому чергуванні у відділі митного оформлення «Чонгар» митного поста «Херсон-центральний» Херсонської митниці ДФС одержав неправомірну вигоду в розмірі 3000 рублів РФ за незаконне переміщення через митний кордон України 106000 рублів РФ громадянином України.

На даний час вирішується питання про повідомлення про підозру державному інспектору Херсонської митниці ДФС України та обрання відносно останнього запобіжного заходу. Досудове слідство триває».

За хабар затримано митника

За хабар затримано митника

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *