За минуло добу рятівники 4 раза гасили сухостій

На території Херсонської області встановилася спекотна і суха погода і це відразу вплинуло на зміст оперативної інформації про основні надзвичайні ситуації та події. Так, за минулу добу зареєстровано 4 випадки горіння сухої трави.

У першому випадку о 15:40 до Служби порятунку надійшла інформація про займання трави на вул.Степовій у с.Залізний Порт Голопристанського району. Площа загоряння склала 0,2 га.

Згодом о 16:40 довелося потрудитися вогнеборцям 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Каховського району і Семенівській команді місцевої пожежної охорони. Буквально за годину пожежні ліквідували горіння сухої трави на узбіччі автодороги Нова Каховка – Армянськ біля с.Богданівка загальною площею 60 кв.м.

О 17:15 за викликом виїхало чергове відділення 12-ї пожежно-рятувальної частини на землі Червоночабанської селищної ради Каланчацького району, де також загорілася суха трава на площі 2 га.

В останньому випадку о 18:32 інформація поступила на номер Служби порятунку про пожежу на околиці с.Новоберислав – горів сухостій площею 3 га. Співробітники 1-ї ДПРЧ оперативно локалізували та ліквідували пожежу, не давши вогню розповсюдитися на більш масштабні території.

 

Джерело: ГУ ДСНС у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *