Забаганку Мангера КЗ «Палац спорту» будуть ліквідовувати

Створений рік тому у вересні комунальний заклад Херсонської облради «Палац спорту» пропонується ліквідувати на сесії у грудні 2018 року, передає видання «ПІК».

Питання про створення КЗ «Палац спорту» — одне з тих, яке може потрапити до ТОПу безглуздих рішень, прийнятих облрадою за поданням її голови Владислава Мангера.

Коротко нагадаємо. Голова облради Владислав Мангер вирішив будувати Палац спорту на території, яка відноситься до діючого стадіону «Кристал» по вулиці Перекопській. Начебто проект будівництва палацу на власні кошти виготовив Мангер та начебто домовився з містом про те, що земля буде відведена під цей проект.

Депутати облради підтримали створення КЗ, потім Мангер призначив свого колишнього підлеглого з часів роботи в Одеській інспекції сільського господарства Антона Калиниченко керувати ним. Звичайно до посади йшла й непогана зарплатня з бюджету. Але вийшло так, що міська рада категорично заперечила передачі землі під проект, коштів на який нема, перспективи якого не зрозуміли.

І ось нарешті більше, ніж за рік облрада вирішила ліквідувати КЗ.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *