Заборгованість із виплати зарплати в цьому році знизилася на 1 млн грн

Вчора під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової відбулось чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

Розпочинаючи засідання Валентина Січова повідомила, що в області в минулому році були досягнуті позитивні результати стосовно скорочення боргів із заробітної плати. Заборгованість знизилася на 5,2 млн грн і станом на 01 січня 2017 року склала 9,6 млн грн у 27 суб’єктах господарювання.

Було зазначено, що позитивна динаміка щодо скорочення боргів із виплати зарплати продовжилася у цьому році. Станом на 01 березня 2017 року заборгованість знизилася на 1,0 млн грн і склала 8,5 млн грн.

Комісією розглянуто питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати та заходи зі зменшення боргів, які вживаються на підприємствах-банкрутах.

Заборгованість із виплати зарплати в цьому році знизилася на 1 млн грн

Доповідаючи із зазначеного питання начальник Головного територіального управління юстиції в області Костянтин Хутковський доповів, що станом на 29 березня поточного року на території області знаходиться 15 таких підприємств, загальна сума заборгованості по  яких складає 22 877,4 тис. грн.

Заборгованість із заробітної плати ДП ДАК «Хліб України «Хлібна база 75» складає 324,3 тис. грн, ДП ДАК «Хліб України «Партизанський елеватор» — 185 тис. грн, ДП «Виробничий південний біотехнологічний центр» — 480 тис. грн, ДП «Генічеський виноробний завод» — 239 196,5 грн.

Заборгованість із виплати зарплати в цьому році знизилася на 1 млн грн

«Всі зазначені підприємства перебувають в процедурі розпорядження майном та їх включено в перелік підприємств, які не підлягають приватизації. Дана обставина унеможливлює звернення щодо стягнення майна для забезпечення погашення заборгованості, в той час як інших джерел її ліквідації не існує. Вирішення даної проблеми можливе лише в рамках діючого законодавства, яке потребує відповідних змін», — зазначив Костянтин Хутковський.

Учасники заходу розглянули ситуацію по кожному підприємству-банкруту та обговорили перспективи погашення боргів із виплати заробітної плати на них.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *