Задуха риби в акваторії Каховського водосховища

22 липня 2018 року у мережі Internet з’явилось повідомлення про масовий замор водних біоресурсів (бички, раки) в акваторії Каховського водосховища на територій Бериславського та Каховського районів.

За результатами оперативної наради 23 липня 2018 року Державною екологічною інспекцією у Херсонській області і Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації прийнято рішення щодо перевірки зазначеної інформації з виїздом на місце події.

Так, представниками Державної екологічної інспекції у Херсонській області, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області (далі – Херсонрибоохорона) та головою Веселівської сільської ради  зафіксовано факт замору риби. За візуальним обстеженням орієнтовна кількість бичків складає 50-60 од./м2 на акваторії Каховського водосховища території с. Веселе Бериславського району.

За оперативною інформацією державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) Херсонської області в акваторії Каховського водосховища на території м. Нова Каховка загиблої риби не виявлено.

Державними інспекторами з ОНПС Херсонської області для проведення лабораторних досліджень якості води відібрано проби води Каховського водосховища.

Разом з тим, представниками Херсонрибоохорони відібрано зразки загиблої риби для проведення іхтіопатологічного дослідження.

Наразі,  проводиться комплекс досліджень з метою з’ясування причин замору та вжиття вичерпних заходів впливу. Після отримання результатів досліджень громадськість буде проінформовано додатково.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *