Закінчився двомісячник із благоустрою у Херсоні

З 9 жовтня по 8 грудня у Херсоні проходив двомісячник із благоустрою за участі підрядних організацій департаменту житлово-комунального господарства, районних рад, житлово-експлуатаційних організацій, підприємств та організацій різної форми власності.

За час проведення двомісячника суб’єктами господарювання з території районних рад вивезено 1650 куб.м сміття з прибудинкових територій, стихійних сміттєзвалищ, які утворюються біля контейнерних майданчиків в секторі приватної забудови.

Зокрема, найбільша кількість сміттєзвалищ утворюється на вул. Полтавська, Перекопська, Богородицька, Степана Разіна, Гагаріна, Толстого, Чорноморська, І.Кулика, на розі Некрасова і Космічної, Сенявіна, Робоча тощо.

Підрядні організації департаменту ЖКГ виконували роботи з прибирання листя з придорожніх зелених зон на закріплених за ними територіях.

Всього вивезено на міське сміттєзвалище за зазначений період 4478 куб.м. листя та сміття. Також додатково виконувались роботи з прибирання сміття та листя на не закріплених за підрядними організаціями департаменту територіях — у сквері Успенському, на вул. Полякова, вул. Кузнецька, вул. Паровозна, вул. Рішельєвська.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *