Заміна вуличних ліхтарів на LED-світильники у Херсоні дасть змогу значно економити електроенергію

Експерти CES – компанії, яка у рамках співпраці міста з НЕФКО впроваджує у Херсоні проекти стосовно санації будівлі Херсонської міської клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського та заміни ліхтарів вуличного освітлення на нові LED-світильники – презентували сьогодні перші фінансові напрацювання міському голові Володимиру Миколаєнку, першому заступнику міського голови Ігорю Козакову та депутатам міської ради.

За словами представників компанії, вартість обох проектів складає 8,7 млн євро. У цю суму входять кредитні та грантові кошти, а також вклад міста.

Так, улікарні Лучанського планують провести роботи із термомодернізації 4-х будівель, оптимізувати роботу котельні, замінити тепломережі та освітлення і впровадити систему енергоменеджменту.

Заміна вуличних ліхтарів на LED-світильники у Херсоні дасть змогу значно економити електроенергію

Стосовно ж вуличного освітлення, то експерти компанії наголосили, що на даному етапі уже проаналізовано стан 120-ти вулиць, 12-ти площ та 3-х скверів. Саме тут знаходиться найбільша кількість об’єктів соціальної сфери і саме тут замінюватимуть світильники у першу чергу.

“Зі свого боку, відзначу, що ми готові включатися в роботу. Наразі дуже важливо, що, зокрема, проект НЕФКО стосовно заміни освітлення у місті дасть змогу значно економити електроенергію. Зараз ми споживаємо до 7 тис. МВт на рік, а за умови заміни світильників споживатимемо до 3 тис. МВт”, – резюмував міський голова Володимир Миколаєнко.

Share Button