Запрошує етноекофестиваль “Таврійські Хутора»

25 червня 2016 на Зелених Хуторах Таврії відбудеться етноекофестиваль “Таврійські Хутора”, який проходить на Херсонщині вже вдруге. Цей фестиваль присвячений майстрам народних українських ремесел, їх таланту і вмінню, які допомагають зберегти культуру і традиції України.

Ще одна мета проведення фестивалю “Таврійські Хутора” – привернути увагу сучасних українців до проблем збереження навколишнього середовища. І показати, яким може бути справжній відпочинок на природі, коли до неї ставляться дбайливо і з повагою. Природа завжди дякує нам, за таке до неї ставлення і дарує нам свої дари. А наше завдання, навчитися правильно їх використовувати. На фестивалі “Таврійські Хутора” як раз і зберуться ті, хто вміє працювати руками, дбайливо використовуючи багатство Землі.

Таврійська земля завжди була щедрою! Щедрою на квітучі сади, на золоті поля пшениці, на звичаї наших предків, на вмілі і працьовиті руки, на талановитих людей, життєрадісних, з добрим і веселим характером. Українці в усі часи славилися свій співучістю, своїми задушевними піснями. Наші пісні – ніжні і добрі, веселі і заводні, сумні і зворушливі. Кожна з них залишає в Душе незабутній слід. Українська пісня – це зв’язок з нашими предками, це сила нашого народу.

Тому в рамках етноекофестіваля “Таврійські Хутора” пройде відкритий фестиваль української пісні “Душа півдня”, який проводить Херсонський обласний Центр народної творчості. У концертній програмі фестивалю візьмуть участь кращі пісенні колективи, виконавці та провідні танцювальні колективи Херсонщини.

Під час фестивалю “Таврійські Хутора” пройде і ярмарок майстрів народних українських ремесел. Кожен майстер з гумором і піснею презентує свої товари ручної роботи або пригощає смачними стравами української кухні. Тут можна пройти майстер-клас під відкритим небом за допомогою одного з ремесел: гончарство, ковальство, лозоплетіння, валяння з вовни, миловаріння, виготовлення іграшок зі скла і ще багато-багато іншого.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *