Затримано посадовців одного із комунальних підприємств

В Херсоні, під час отримання неправомірної вигоди, затримано посадовців одного із коммунальних підприємств міської ради.

У вівторок, 14 лютого 2017 року, в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), у місті Херсон під час отримання неправомірної вигоди викрито директора та головного інженера одного із комунальних підприємств Херсонської міської ради, про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури України.

Посадовці вимагали та отримали 10 тис грн за надання можливості підприємцю реалізовувати паливно-мастильні матеріали на території зазначеного КП.

Обидва посадовці затримані. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

За неперевіреною інформацію мова йде про головного інженера КП «Херсонкоммунтранссервис» та керівника цього підприємства, депутата Херсонської міської ради від «радикальної партіі О. Ляшко» О. Васильєва.

Зазначене підприємство надає послуги із перевезень пасажирів міським транспортом, а останній час було у зоні уваги ЗМІ з приводу розташування на його території незаконно працюючих АЗС.

Фото Тригубенко Віталій.

Фото Тригубенко Віталій.

 

Share Button