«Зелена школа» презентувала новий інноваційний захід

Ще у минулому році, 13 вересня, у смт Антонівка відбулось урочисте відкриття «Зеленої школи» за участі керівництва області й міста та делегації з Фінляндії на чолі з Міністром зовнішньої торгівлі та розвитку паном Кайєм Мюккяненом.

Так, на базі Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради відкрили модуль першої унікальної енергоефективної двоповерхової будівлі школи в Україні, який було зібрано у Фінляндії, де будуть навчатися учні початкових класів.

Фото Тараса Бузака.

Хоча з того моменту минуло зовсім небагато часу але «Зелена школа» не стоїть на місці й продовжує свій розвиток.

Так, у квітні цього року школа отримала ще один подарунок від уряду Фінляндії – за його фінансової підтримки у школі було змонтовано два дитячих майданчика, які урочисто були відкритті під час проведення «Днів зеленої енергії». Як розповідала директор школи Галина Лугова, це майданчик «Верхолазка»- для учнів середньої та вищої ланки та «Вежа», для учнів молодших класів.

Фото Тараса Бузака.

І ось вже у травні «Зелена школа» презентувала новий інноваційний захід. У навчальному закладі в рамках проекту «Школа енергії 2.0» представили проект «Школа енергії».

Фото Тараса Бузака.

В ході презентації учні школи разом із вчителем розповіли про особливості його впровадження та продемонстрували інструменти та підходи, завдяки яким вони отримали право називатися юними енергоаудиторами та енергоменеджерами.

Фото Тараса Бузака.

Під час прес-конференціїдиректор проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Роберт Кюнне зазначив:

«Я дуже радий бути присутнім сьогодні тут з вами у школі №21. Я радий, що маю честь, від імені німецького уряду, показувати новий шлях у забезпеченні енергії шкіл. Наші діти – це наше майбутнє, майбутнє країни.Тому у нашому співробітництві ми вирішили залучити дітей. І зараз в Херсоні, у школі №21, ми бачимо які чудові плоди приносить робота з дітьми, як модернізована школа. Саме тому ми підтримуємо проект «Школа Енергії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У «ЗЕЛЕНІЙ ШКОЛІ» ПРОВОДЯТЬСЯ ШКІЛЬНІ ДНІ ЗЕЛЕНОЇ ЭНЕРГІЇ»

Фото Тараса Бузака.

У свою чергу директор Антонівської ЗОШ №21 Галина Лугова підкреслила:

«Наш навчальний заклад двічі бере участь в ґрантових проектах. Успішно реалізований перший ґрантовий проект і так сталося, що ми взяли участь і в другому та отримали перемогу – увійшли в 25 найкращих шкіл України. Мета цього проекту – енергозбереження та енергозаощадження.Як ми могли сьогодні спостерігати – ми цьому навчилися».

«Зелена школа» презентувала новий інноваційний захід

Додамо, що Проект «Школа Енергії 2.0» реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Термін реалізації проекту: грудень 2016 року — грудень 2017 року.

«Зелена школа» презентувала новий інноваційний захід

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *