Знайдені порушення у харчування дітей у дитсадках Н. Каховки

На Херсонщині у дитсадках міста обласного значення Нова Каховка норми харчування вихованців не виконуються майже наполовину. Про це поінформувало Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«Згідно з проведеним аналізом накопичувальних відомостей за 6 місяців 2018 року, поданих у Новокаховське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, відзначається невиконання натуральних норм продуктів харчування у всіх дитячих дошкільних закладах у середньому на 45%.

Діти недоотримали такі основні продукти, як м’ясо, риба, молоко, масло вершкове, сметана, сир кисломолочний, сир твердий, яйця, фрукти, соки, овочі, хліб житній», — повідомила в обласній філії Держпродспоживслужби.

За її інформацією, через недостатню кількість продуктів, що містять значну кількість білків, у хімічному складі харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Нової Каховки значно переважає вуглеводний компонент, а саме страви з круп.

Як зазначають у відомстві, у накопичувальних відомостях причиною недовиконання у ДНЗ Нової Каховки натуральних норм продуктів вказано недостатність виділених з місцевого бюджету коштів з урахуванням вартості продуктів.

Загалом у м.Нова Каховка функціонує 16 дошкільних навчальних закладів, у смт Дніпряни — 2, селах Райське, Тополівка, Обривка, розташованих на території Новокаховської міської ради, — 3 дошкільні навчальні заклади, фінансування яких здійснюється з місцевого бюджету.

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *